Пребарување
Македонски
ПРОИЗВОДИ
  Menu Close

  Кутии за храна

  Погледнете како Грид Листа
  Сортирај по
  Прикажи по страна

  Кутија за пица 30 К и 40 К

  Димензии
  Волумен / Капацитет
  Количина на пакување
  /
  /
  50 пар

  Кутија за пастрмајлија

  Димензии
  Волумен / Капацитет
  Количина на пакување
  /
  /
  50 пар

  Картон пица

  Димензии
  Волумен / Капацитет
  Количина на пакување
  /
  /
  100 пар